







































Boost your routine
A
Andreea Folosesc aceasta crema in timp ce fac tratament cu isotretinoin (accutane). Este singura pe care o tolereaza tenul meu, hidratand eficient zonele care acum sunt extrem de uscate. Nu incarca, nu se simte "grea" pe piele.
F
Flavia Pt tenul meu e cam grasa
A
Alexandra Hidratează foarte fain tenul.
O folosesc pe un ten gras+sensibil și sunt foarte mulțumită. Nu lasă senzația de ten încărcat sau unsuros.
Miroase a botanice într-un mod plăcut.
Este foarte densă și îți poate da senzația că se întinde greu, dar intră rapid în piele dacă folosești cantitatea adecvată.
O să o recumpăr!
M
Maria Ionescu Extrem de usor de aplicat, foarte placuta pe piele!
E
Elena O cremă foarte hidratantă și plăcută pe piele! E foarte bine tolerată de tenul meu! O recomand!

